vestawood logo

Ahşap Ev ; Sanattır ...

VestaWood

Ahşap Ev, sanattır !

VestaWood; ahşabın asaletini ve sıcaklığını, her mekanın özelliğine göre düzenleyen, ahşap sevdalısı bir markadır.

VestaWood; sökülebilir ahşap ev sistemidir. Kastamonu Organize Sanayi Bölgesinde, 2500M2 kapalı, 27.000M2 açık alana sahip ahşap fabrikasında üretilir.

VestaWood markası Nilşen İnşaat Taahhüt San.Tic. A.Ş. nin tescilli ahşap üretim markasıdır. Fabrikamızda üretilen tüm ahşap ürünler öncelikle fırınlanır ve böcek ve haşerelere karşı emprenye koruyucu emdirilir. Böylece uzun yıllar bakım gerektirmeden kalitesini ilk günkü güzelliğini korur.

VestaWood ürünlerinde çoğunlukla lamine ahşap ürünler kullanılmaktadır. Lamine Ahşap; uygun ebatlardaki ahşapların, kontrollü endüstriyel koşullarda özel yapıştırıcılarla birbirine yapıştırılması ile oluşturulur. Kullanılan ağaçlar hafif ve dayanıklı olduğundan çam yada köknardır.

VestaWood Ürünleri

Ahşap Hobi Evleri

Hobi bahçeleri için özel tasarlanmıştır. Hiç beton imalat kullanılmamaktadır.

Tamamı ahşap, ahşap kazık temel üzerine oturtulan hobi evleri. Hobi evlerinin en önemli özelliği, sökülüp takılabilen cıvatalı ve vidalı olarak üretilmiş olmalarıdır.

3 farklı hobi evi tasarımımız bulunmaktadır. Bunlar; YONCA, ARDIÇ ve CEVİZ modelleridir. 

Bu hobi evlerimiz Ceviz Tepesi Hobi Bahçesi için tasarlanmış ve üretilmiştir.

YONCA Hobi Evi

Ceviz Tepesi Hobi Bahçesi nin standart hobi evidir. Ahşap kazık temel üzerine oturtulmuş, demonte edilebilen bir ahşap yapıdır. Yonca Hobi, Evi’ nin kapalı alanı bürüt 15,71M2 ve veranda kısmı 7,37M2 dir. Diğer hobi evlerimizden farklı olarak, Yonca Hobi Evi’nin verantası çatı ile örtülüdür. Gerektiğde cam balkon kapatması ile kapatılarak, kapalı kış bahçesi gibi de kullanılma olanağı bulunmaktadır. Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, duş, tuvalet ve depodan olumaktadır.

YONCA hobi evi
YONCA hobi evi
YONCA hobi evi
hobi bahçesi yonca

ARDIÇ Hobi Evi

Ceviz Tepesi Hobi Bahçesi nin orta boyuttaki hobi evidir. Ahşap kazık temel üzerine oturtulmuş, demonte edilebilen bir ahşap yapıdır. Ardıç Hobi, Evi’ nin kapalı alanı 30,77M2 ve veranda kısmı 10,14M2 dir. Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, yatak odası, duş, tuvalet ve depodan oluşmaktadır. Ardıç Hobi Evimizin veranda kısmının üstü açıktır.

ardıç hobi evi
ardıç hobi evi
ardıç hobi evi

CEVİZ Hobi Evi

Ceviz Tepesi Hobi Bahçesi nin kullanım alanı en büyük boyuttaki hobi evidir. Ahşap kazık temel üzerine oturtulmuş, demonte edilebilen bir ahşap yapıdır. Ceviz Hobi, Evi’ nin giriş alanı bürüt 36,64M2 ve çatı arası 13,59M2, veranda kısmı 10,43M2 dir. Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, yatak odası, duş, tuvalet ve depodan oluşmaktadır. Bunlara ilave olarak çatı arasında da bir oda bulunmaktadır.

CEVİZ hobi evi
CEVİZ hobi evi
CEVİZ hobi evi
CEVİZ hobi evi

Hobi Evleri Bilgisi İçin !

Open chat
Sorularınız?