fbpx
vestawood logo

Ahşap Ev ; Sanattır ...

VestaWood

Ahşap Ev, sanattır !

VestaWood; Nilşen İnşaat Taah.San.Tic.A.Ş. nin tescilli ahşap üretim ve satış markasıdır.

VestaWood; ahşabın asaletini ve sıcaklığını, her mekanın özelliğine göre düzenleyen, ahşap sevdalısı bir markadır.

VestaWood; sökülebilir ahşap ev sistemidir. Kastamonu Organize Sanayi Bölgesinde, 2500M2 kapalı, 27.000M2 açık alana sahip ahşap fabrikasında üretilir.

VestaWood markası Nilşen İnşaat Taahhüt San.Tic. A.Ş. nin tescilli ahşap üretim markasıdır. Fabrikamızda üretilen tüm ahşap ürünler öncelikle fırınlanır ve böcek ve haşerelere karşı emprenye koruyucu emdirilir. Böylece uzun yıllar bakım gerektirmeden kalitesini ilk günkü güzelliğini korur.

VestaWood ürünlerinde çoğunlukla lamine ahşap ürünler kullanılmaktadır. Lamine Ahşap; uygun ebatlardaki ahşapların, kontrollü endüstriyel koşullarda özel yapıştırıcılarla birbirine yapıştırılması ile oluşturulur. Kullanılan ağaçlar hafif ve dayanıklı olduğundan çam yada köknardır.

VestaWood Ürünleri

Ahşap Doğa Evleri

Bahçeleriniz için özel tasarlanmıştır. Hiç beton imalat kullanılmamaktadır.

Tamamı ahşap, ahşap kazık temel üzerine oturtulan hobi evleri. Hobi evlerinin en önemli özelliği, sökülüp takılabilen cıvatalı ve vidalı olarak üretilmiş olmalarıdır.

4 farklı doğa evleri tasarımımız bulunmaktadır. Bunlar; YONCA, ARDIÇ, ARDIÇ-2 ve CEVİZ modelleridir. 

Bu DOĞA EVLERİMİZ  Ceviztepesi Bahçeleri için tasarlanmış ve üretilmiştir. Yurdumuzun her bölgesine uygundur. Tamamen prefabrik sistemle üretilmektedir. Bu sebeple istendiğinde, kurulduğu yerden sökülerek, kolaylıkla başka bir mekana götürülerek, orada yeniden kurulabilir.

Detaylı bilgi için VestaWood Prefabrik Ahşap Ev Sistemleri web sitemizi ziyaret etmenizi öneririz.

YONCA Doğa Evi

Prebarrik Akşap Ev modellerimizin en küçüğüdür. Ahşap kazık temel üzerine, yad da betonarme platform üzerine kurulabilir. Tamamen prefabrik sistem ile üretilmekte olup, gerektiğinde demonte edilebilen bir ahşap yapıdır. Yonca Doğa Evi’ nin kapalı alanı bürüt 15,71M2 ve veranda kısmı 7,37M2 dir. Diğer hobi evlerimizden farklı olarak, Yonca Doğa Evi’nin verandası çatı ile örtülüdür. Gerektiğinde cam balkon kapatması ile kapatılarak, kapalı kış bahçesi gibi de kullanılma olanağı bulunmaktadır. Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, duş, tuvalet ve depodan oluşmaktadır.

Yonca Modeli
Yonca Modeli
Yonca Modeli Plan
Yonca Modeli Plan

ARDIÇ Doğa Evi

Prefabrik Ahşap Ev modellerimizin orta boyuttaki hobi evidir.  İstenirse ahşap kazık temel üzerine, gerektiğinde de betonarme paltform üzerine kurulabilir. Ardıç modelimiz de Yonca modelimniz gibi fabrikemızda, prefabrik sistem şeklinde üretilmekte ve çok kısa sürede araziye kurulum sağlanabilmektedir.  Ardıç Hobi, Evi’ nin kapalı alanı 30,77M2 ve veranda kısmı 10,14M2 dir.  Ön büyük odada açık mutfak bulunmaktadır. Ayrıca, duş ve lavabonun bulunduğu bölüm bu ön odaya açılmaktadır. On odanın arkasında çok kullanışlı bir yatak odası yer almaktadır. Tüm modellerimizde olduğu gibi, bahçe aletlerinin konulabileceği, girişi dışarıdan olan bir depo yer almaktadır.

ahşap bungalov ev
Ahşap Ev - Ardıç Modeli
Ahşap Ev - Ardıç Modeli
ahşap bungalov ev
Ahşap Ev - Ardıç Modeli
Ahşap Ev - Ardıç Modeli
ahşap bungalov ev
Ahşap Ev
Ahşap Ev - Ardıç Modeli
ahşap ev ardıç
Ahşap Ev - Ardıç Modeli
Ahşap Ev - Ardıç Modeli

CEVİZ Doğa Evi

Prefabrik Ahşap Ev modellerimizin kullanım alanı en büyük boyuttaki hobi evidir. Evin üçgen şeklinden dolayı, ikinci bir çatı arası katı oluşturulmuştur. Ceviz Modelimiz de diğer prefabrik evlerimizde olduğu gibi, ahşap kazıklar üzerine ya da betonarme platform temel üzerine inşaa edilebilir. Bir çok parçası, tüm taşıyıcı sistemleri fabrikamızda önceden üretilmiş olmasına karşın, diğer modellerimiz gibi tamamen prefabrik değildir. ŞantiyeCeviz Hobi, Evi’ nin giriş alanı bürüt 36,64M2 ve çatı arası 13,59M2, veranda kısmı 10,43M2 dir.  Ön odada açık mutfak, banyo da duşkabin, lavabo ve klozet tesisatı ile teslim edilmektedir.

ahşap bungalov ev
ahşap bungalov ev
ahşap bungalov ev
ahşap bungalov ev
ahşap bungalov ev
ahşap bungalov ev
ahşap ev ceviz
ahşap bungalov ev

ARDIÇ-2  Doğa Evi

Prefabrik Ahşap Ev modellerimizin orta boyuttaki hobi evidir.  Planı Ardıç Doğa evi ile tamamen aynıdır. Tek farl; verandanın yeri veüzerinin kapalı oluşudur. Ardıç Doğa Evinde veranda önde ve üstü açıktır. Ardıç-2 Doğa Evinde veranda yanda ve üstü çatı ile kapalıdır. Diğer evlerimizde olduğu gibi temel sistemi ya ahşap kazık yada betonarme platform şeklinde oluşturulmaktadır.

ARDIÇ-2 Doğa Evi’ nin kapalı alanı 30,77M2 ve veranda kısmı 7,37M2 dir.  Ön odada açık mutfak bulunmaktadır. Yine arkada depo ve banyo yer almaktadır. Yatak odası ön odaya açılan çok kullanışlı ve geniş bir odadır.

prefabrik ahşap ev
prefabrik ahşap ev
prefabrik ahşap ev
prefabrik ahşap ev

Bilgi İsteği: