vestawood logo

Ahşap Ev ; Sanattır ...

VestaWood

Ahşap Ev, sanattır !

VestaWood; Nilşen İnşaat Taah.San.Tic.A.Ş. nin tescilli ahşap üretim ve satış markasıdır.

VestaWood; ahşabın asaletini ve sıcaklığını, her mekanın özelliğine göre düzenleyen, ahşap sevdalısı bir markadır.

VestaWood; sökülebilir ahşap ev sistemidir. Kastamonu Organize Sanayi Bölgesinde, 2500M2 kapalı, 27.000M2 açık alana sahip ahşap fabrikasında üretilir.

VestaWood markası Nilşen İnşaat Taahhüt San.Tic. A.Ş. nin tescilli ahşap üretim markasıdır. Fabrikamızda üretilen tüm ahşap ürünler öncelikle fırınlanır ve böcek ve haşerelere karşı emprenye koruyucu emdirilir. Böylece uzun yıllar bakım gerektirmeden kalitesini ilk günkü güzelliğini korur.

VestaWood ürünlerinde çoğunlukla lamine ahşap ürünler kullanılmaktadır. Lamine Ahşap; uygun ebatlardaki ahşapların, kontrollü endüstriyel koşullarda özel yapıştırıcılarla birbirine yapıştırılması ile oluşturulur. Kullanılan ağaçlar hafif ve dayanıklı olduğundan çam yada köknardır.

VestaWood Ürünleri

Ahşap Doğa Evleri

Bahçeleriniz için özel tasarlanmıştır. Hiç beton imalat kullanılmamaktadır.

Tamamı ahşap, ahşap kazık temel üzerine oturtulan hobi evleri. Hobi evlerinin en önemli özelliği, sökülüp takılabilen cıvatalı ve vidalı olarak üretilmiş olmalarıdır.

4 farklı doğa evleri tasarımımız bulunmaktadır. Bunlar; YONCA, ARDIÇ, ARDIÇ-2 ve CEVİZ modelleridir. 

Bu DOĞA EVLERİMİZ  Ceviztepesi Bahçeleri için tasarlanmış ve üretilmiştir. Yurdumuzun her bölgesine uygundur. Tamamen prefabrik sistemle üretilmektedir. Bu sebeple istendiğinde, kurulduğu yerden sökülerek, kolaylıkla başka bir mekana götürülerek, orada yeniden kurulabilir.

Detaylı bilgi için VestaWood Prefabrik Ahşap Ev Sistemleri web sitemizi ziyaret etmenizi öneririz.

YONCA Doğa Evi

Prebarrik Akşap Ev modellerimizin en küçüğüdür.doğa evidir. Ahşap kazık temel üzerine oturtulmuş, demonte edilebilen bir ahşap yapıdır. Yonca Doğa Evi’ nin kapalı alanı bürüt 15,71M2 ve veranda kısmı 7,37M2 dir. Diğer hobi evlerimizden farklı olarak, Yonca Doğa Evi’nin verandası çatı ile örtülüdür. Gerektiğinde cam balkon kapatması ile kapatılarak, kapalı kış bahçesi gibi de kullanılma olanağı bulunmaktadır. Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, duş, tuvalet ve depodan olumaktadır.

Yonca Modeli
Yonca Modeli
Yonca Modeli Plan
Yonca Modeli Plan

ARDIÇ Doğa Evi

Prefabrik Ahşap Ev modellerimizin orta boyuttaki hobi evidir. Ahşap kazık temel üzerine oturtulmuş, demonte edilebilen bir ahşap yapıdır. Ardıç Hobi, Evi’ nin kapalı alanı 30,77M2 ve veranda kısmı 10,14M2 dir. Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, yatak odası, duş, tuvalet ve depodan oluşmaktadır. Ardıç Hobi Evimizin veranda kısmının üstü açıktır.

Ahşap Ev - Ardıç Modeli
Ahşap Ev - Ardıç Modeli
ardıç hobi evi
Ahşap Ev - Ardıç Modeli
Ahşap Ev - Ardıç Modeli
ahşap ev
Ahşap Ev
Ahşap Ev - Ardıç Modeli
ahşap ev ardıç
Ahşap Ev - Ardıç Modeli
Ahşap Ev - Ardıç Modeli

CEVİZ Doğa Evi

Prefabrik Ahşap Ev modellerimizin kullanım alanı en büyük boyuttaki hobi evidir. Ahşap kazık temel üzerine oturtulmuş, demonte edilebilen bir ahşap yapıdır. Ceviz Hobi, Evi’ nin giriş alanı bürüt 36,64M2 ve çatı arası 13,59M2, veranda kısmı 10,43M2 dir. Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, yatak odası, duş, tuvalet ve depodan oluşmaktadır. Bunlara ilave olarak çatı arasında da bir oda bulunmaktadır.

ahşap ev ceviz
ahşap ev ceviz
ahşap ev ceviz
ahşap ev ceviz

ARDIÇ-2  Doğa Evi

Prefabrik Ahşap Ev modellerimizin orta boyuttaki hobi evidir. Ahşap kazık temel üzerine oturtulmuş, demonte edilebilen bir ahşap yapıdır. Ardıç-2 Hobi mizin ARDIÇ modelimizden tek farkı, verandasının üzeri kapalı olup, yan tarafa alınmşır. Bu sebeple, veranda nın etrafı da cam balkon sistemi ile kapatılabilir ve gereğinde oda olarak yada kapalı oda olarak kullanılabilir. ARDIÇ-2 Hobi Evi’ nin kapalı alanı 30,77M2 ve veranda kısmı 7,37M2 dir. Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, yatak odası, duş, tuvalet ve depodan oluşmaktadır. Ardıç Hobi Evimizin veranda kısmının üstü açıktır.

Ahşap Ev - Ardıç2
Ahşap Ev - Ardıç2
Ahşap Ev - Ardıç2
Ahşap Ev - Ardıç2

Bilgi İsteği: