fbpx

BİZ KİMİZ?

33 Yıldır, Binalarınıza Değer Katıyoruz..!

Nilşen İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret A.Ş. 36 yıldır aynı heyecan ve ciddiyetle müşterilerinin memnuniyeti için çalışır. 36 yıldır binanızın değerine değer katıyoruz…

1984 yılında özel eğitim ile başlayan markalaşma hikayesi, müşteri memnuniyeti ile bu günkü tercih edilen konumuna ulaşmıştır. Restorasyon, mimarlık ve mühendislik hizmetleri, mutfak, banyo ve ofis dolap üretimi alanlarında yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Kültür mirasımızın, gelecek nesillere doğru ve noksansız aktarılmasını sağlarken, sahibi olduğunuz binaların, metruk görünümünden kurtulup, hak ettiği, asil görünüme kavuşmasını sağlıyoruz.

Bir diğer çalışma konumuz olan prefabrik ahşap ev üretimi, mutfak, banyo ve ofis dolabı üretimlerinde, teknolojiyi kullanıp hem fonksiyonel hem de ekonomik çözümler sunmaktayız.

Ürünlerimizden örnekleri web sitemiz vestamutfak.com.tr ve https://vestawood.eu web sitelerimizde bulabilirsiniz. Dolap ve restorasyon uygulamamızda ahşap ürünlerin üretimi VestaWood markamızla üretilmektedir.

Tarihiçemiz

1984 yılında, şirket kurucu başkanımız Matematik Öğretmeni Hasan Sırrı ŞENER tarafından kurulan NİLŞEN DERSHANESİ, markamız NİLŞEN nin hayata geçmesini sağlamıştır.

1990 yılında NİLŞEN MİMARLIK MÜHENDİSLİK BÜROSU ünvanı ile proje ve inşaat hizmetlerimiz başlamıştır. Nilşen Mimarlık Mühendislik Bürosu Yüksek Mimar Halime Nilgül ŞENER (ODTÜ) ve İnşaat Yük.Müh. Kemal Rahmi ŞENER (ODTÜ) tarafından kurulmuştur.

1992 yılında modüler dolap üretimimiz devreye girmiş olup halen VESTA MUTFAK tescilli markamız ile üretimlere devam etmektedir. Ayrıca AB ülkelerinde dolap ve ahşap üretimlerimizin tanıtımı için VESTAWOOD markası tescillenmiştir. vestamutfak.com.tr sayfamız ile Türkiye, vestawood.eu ile yurt dışı bağlantılarımız sağlanmaktadır. Firmamız halen NİLŞEN İNŞAAT TAAHH.SAN.TİC.AŞ. ünvanı ile eski eser restorasyonu proje ve uygulamaları yapmaktadır.

Misyonumuz

Zamanın tüm olumsuz koşullarına rağmen, günümüze kadar gelebilen kültür mirası saydığımız eski eserlerin, gelecek nesillere doğru ve özgün olarak aktarılması için çalışıyoruz. Çalışmalarımızda bugünün teknik imkanlarını, bu eserlerin doğru projelendirilmesi ve doğru ve dayanıklı onarılması için kullanıyoruz.

Vizyonumuz

Ülkemizdeki kültür mirası eski eserlerin korunması ve gelecek nesillere aktarılması alanındaki çalışmalarımızı geliştirerek, bu çalışmalarımızı tüm dünyadaki eski eserlerin korunması ve geleceğe aktarılması amacı ile dünytanın diğer bölgelerine taşımak ve dünyanın farklı bölgelerinde de restorasyon proje ve uygulamaları yapmak.

Kalite Belgelerimiz

ISO9001:2008
ISO9001:2008
ISO14001:2004
ISO14001:2004
OHSAS 18001:2007
OHSAS 18001:2007

ŞİRKET BİLGİLERİ:

ŞİRKET ÜNVANI
ŞİRKET MERKEZ ADRESİ
ŞİRKET İSTANBUL ŞUBE  ADRESİ
MERSİS NO
ÖDENMİŞ SERMAYE
WEB SİTESİ
E-POSTA ADRESİ

NİLŞEN İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

KASTAMONU OSB 2. CADDE NO:1 37220 MERKEZ/KASTAMONU

BARBAROS BULV. İBA BLK. 32/10 34349 BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

0631008750400001

400.000,00TL