fbpx

Ceviztepesinde doğa ile buluşun..!

36 yıllık NİLŞEN İnşaat Taah.San.Tic.A.Ş. güvencesi ile sizlere şimdi de CEVİZTEPESİ BAHÇELERİ’ ni veDOĞA  EVLERİ SUNUYORUZ…

CEVİZTEPESİ, adından da anlaşılacağı gibi, içinde 160 a yakın ceviz fidanı bulunan bir tarla.

Ceviztepesi Bahçeleri; Kastamonu Belediyesi İmar Planı alanında yer almaktadır. Bu sebeple, tarım arazilerinde yasaklanmaya çalışılan hobi bahçeleri düzenlemeleri ile hiç bir ilişkisi yoktur. Her bir 32 bahçemiz ve içindeki ahşap Doğa Evleri için Kastamonu Belediyesi’nden ruhsat alınmaktadır. İzin ve kontrol makamı Kastamonu Belediyesi olduğundan, belediye izni ile yapılaşma başlamaktadır. Bu sebeple TAMAMEN YASALDIR.

Kastamonu Merkez, ÖRENCİK Köyü sınırlarında.

Ceviz Tepesi Hobi Bahçesi arazimiz, Kastamonu Güney Kent İmar Planı içinde kalıyor ve  imar planı hazırlanmakta. Yani hobi bahçesi olarak kullanılabilen sonrasında, imar planı bittiğinde de villa yapılabilecek bir cennet köşesi.

  • Yatırıma Uygun, imar planı hazırlanıyor.
  • Şehir Merkezine ve Hava Limanına çok yakın mesafede
  • Doğa ile başbaşa, Ilgaz Dağı manzaralı, tertemiz hava
  • Verimli Topraklar
  • Bir tanesi standart olmak üzere 3 tip ahşap ev seçeneği
  • Evlerde elektrik, su ve pis su sistemi
  • Belediyeden izinli, Kastamonu belediyesi mücavir alan sınırları içinde
  • Toplam arazi alanı 11.469M2 ve herkese  net 305M2 arazi
  • 36 yıllık Nilşen İnşaat Taah.San.Tic.A.Ş. tecrübesi ve güvencesi ile sunuyoruz
Ceviz Tepesi Hobi Bahçesi
Arazi Fotografı
Arazi Fotografı
Ceviz Tepesi Hobi Bahçesi Köy Yolu
Ceviz Tepesi Hobi Bahçesi
Ceviz Tepesi Hobi Bahçesi
Ceviz Tepesi Hobi Bahçesi Ceviz Fidanları
Arazi Fotografı
Arazi Fotografı

Ceviztepesi Bahçeleri Konumu

CEVİZTEPESİ BAHÇELERİ, Kastamonu İli Örencik Köyü sınırlarındadır. Kastamonu Belediyesi’nin GÜNEYKENT İMAR PLANI içerisinde yer alır. Dolayısı ile; hobi bahçesi olarak değerlendirmenin dışında konut inşaatı da yapılabilecek konumdadır. İmar Planını nın tamamlanıp onaylanması sonrasında yapılaşmaya müsaittir. Bu sebeple ÇOK KARLI BİR YATIRIMDIR.  

Toplam arazi 11.469.18M2 dir ve 32 adet Hobi Bahçesi yapılmaktadır. Kişi Başı net bahçe alanı 305m2 dir. Kişi başına düşen Bürüt Arazi Alanı 358m2 dir. Kalan yerler yollar ve ortak kullanım olarak ayrılmıştır. Hobi evleri; yasal, belediye izni ile inşa edilmektedir. Aşağıdaki fiyatlar, 305M2 bahçe içinde ahşap evlerin fiyatlarıdır. Tüm ahşap evlerimiz ahşap tesisimizde prefabrik olarak üretilip, bahçelerinize monte edilmektedir. İstendiğinde sökülerek, başka bir yere kurulabilir. Tamamı demonte olarak üretilmiştir.

Ceviz Tepesi Hobi Bahçesi Coğrafi Konum Bilgileri
Yonca Hobi Evi

Ahşap Doğa Evleri

Doğa Evleri, bahçenizin şık bir tamamlayıcısı, güzel, sıcak ve kullanışlı. Tamamen doğa ile barışık, ahşaptan. Belediye izinleri olan, sağlıklı yasal bir yapı. Tüm detayları https://www.ceviztepesi.com web sayfamızda inceleyebilirsiniz. Ayrıca Doğa  Evlerimizin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Standart Doğa Evi dışında değişik 3 adet alternatif bulunmaktadır. İsteğe göre bu alternatif evler kurulacaktır. Bu doğa evlerimiz; YONCA (standart olan), ARDIÇ, ARDIÇ-2 ve CEVİZ dir.

Ceviztepesi Bahçeleri,  doğa evlerimizin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlarımız; Ceviztepesi Bahçeleri web sitemizden öğrenebilirsiniz.

YONCA MODELİ AHŞAP EV

Yonca Doğa Evi’ nin kapalı alanı 15,71M2 ve veranda kısmı 7,37M2 dir. Diğer doğa evlerimizden farklı olarak, Yonca Doğa Evi’nin verandası çatı ile örtülüdür. Gerektiğinde cam balkon kapatması ile kapatılarak, kapalı kış bahçesi gibi de kullanılma olanağı bulunmaktadır. Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, duş, tuvalet ve depodan oluşmaktadır.

Fiyatlarımız; Ceviztepesi Bahçeleri web sitemizden öğrenebilirsiniz.

 

Yonca Modeli
Hobi Evi
Hobi Evi

ARDIÇ MODELİ AHŞAP EV

Ardıç Doğa, Evi’ nin kapalı alanı 30,77M2 ve veranda kısmı 10,14M2 dir. Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, yatak odası, duş, tuvalet ve depodan oluşmaktadır. Ardıç Doğa Evimizin veranda kısmının üstü açıktır. ARDIÇ Evimiz tamamen prefabrik sistem anlayışı ile üretilmiştir. Kastamonu Organize Sanayi Bölgesindeki ahşap fabrikamızda panel duvarlar üretilir ve şantiyede birleştirilerek, ahşap ev oluşturulur.

Fiyatlarımız; Ceviztepesi Bahçeleri web sitemizden öğrenebilirsiniz.

Ardıç Modeli
Hobi Evi
Hobi Evi

ARDIÇ-2 AHŞAP EV MODELİ

Ardıç-2  Doğa, Evi’ nin kapalı alanı 30,77M2 ve veranda kısmı 7,37M2 dir. Verandanın üzeri çatı ile kapatılacağı için, gerektiğinde etrafı cam balkon sistemleri ile kapatılarak kapalı alan oluşturulabilir. Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, yatak odası, duş, tuvalet ve depodan oluşmaktadır.  ARDIÇ-2 Evimiz tamamen prefabrik sistem anlayışı ile üretilmiştir. Kastamonu Organize Sanayi Bölgesindeki ahşap fabrikamızda panel duvarlar üretilir ve şantiyede birleştirilerek, ahşap ev oluşturulur.

Fiyatlarımız; Ceviztepesi Bahçeleri web sitemizden öğrenebilirsiniz.

Hobi Evi
Hobi Evi
Hobi Evi

CEVİZ MODELİ AHŞAP EV

Ceviz Doğa, Evi’ nin alt kat alanı 36,64M2 ve çatı arası 13,59M2, veranda kısmı 10,43M2 dir. Açık mutfakla birlikte kullanılan oturma odası, yatak odası, duş, tuvalet ve depodan oluşmaktadır. Bunlara ilave olarak çatı arasında da bir oda bulunmaktadır. CEVİZ Doğa evimiz tamamen prefabrik sistem anlayışı ile üretilmiştir. Kastamonu Organize Sanayi Bölgesindeki ahşap fabrikamızda panel duvarlar üretilir ve şantiyede birleştirilerek, ahşap ev oluşturulur.

Fiyatlarımız; Ceviztepesi Bahçeleri web sitemizden öğrenebilirsiniz.

Ceviz Modeli Hobi Evi
Ceviz Modeli Hobi Evi
Ceviz Modeli Hobi Evi

BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ

Ceviztepesi Bahçelerinde Huzur Var

11468

M2 ARAZİ

32

BAHÇE

305

M2 NET ARAZİ

8

KM ŞEHİR

2

KM HAVALİMANI

Ceviztepesi Bahçeleri İletişim Formu